Şimdi Anket Zamanı

Görsel eğitim seti hazırlamak gerçekten çok ciddi emek isteyen bir alan. Eğer üzerinde çalıştığınız bir projeniz, çalıştığınız işiniz varsa hele bir de evliyseniz hakkıyla bir eğitim seti hazırlayabilmek için gereken zamanı ayırabilmek çok zor oluyor. İyi bir performans ile yıllık 150-200 videoluk bir seri hazırlamak mümkün. Madem böyle bir zaman görsel ders hazırlamak için feda edilecek o halde hangi dersi anlatacağınız gerçekten çok önem kazanıyor. Yazının devamında hazırlamayı düşündüğüm eğitim setlerinden bahsedeceğim. Yorum bölümünde sizlerin de fikrinizi almak istiyorum.

Yaklaşık 2-3 ay kadar bir süre gelecek yorumları takip edeceğim. Elbette son kararı kendim vermekle birlikte yorumların büyük etkisi olacak. Benim belirtmiş olduklarım haricinde sizlerde ihtiyacınız olan eğitim setleri ile ilgili teklifte bulunabilirsiniz. Eğer bilgi sahibi olduğum bir konu ise mutlaka değerlendireceğime emin olabilirsiniz.

  1. C# Program Lisanslama Nasıl Yapılır?
  2. Microsoft Access Program Lisanslama Nasıl Yapılır?
  3. Microsoft Access ADO ile Baştan Sona Örnek Uygulama Geliştirme
  4. Php, PDO, Bootstrap, jQuery ile Admin Panelli Script Geliştirme
  5. Online Lisanslama için Web Site Örneği. ( Yazılan programın Internet üzerinden lisanslama ve güvenlik kontrolü )
  6. C# ile satın alınan programın versiyonuna göre Online Güncelleme örneği.

Bu eğitim setlerinin hepsini hazırlamak istiyorum aslında ancak yukarıda bahsetmiş olduğum gibi görsel ders hazırlamak oldukça zor. Yukarıda bahsi geçen 6 eğitim setini belirtmemim sebebi daha önce her birisi ile ilgili örnek bir proje geliştirdim. Aldığım sipariş veya kendim için geliştirmiş olduğum örnekler tamamen gerçek dünya pratiklerini içermektedir. Yine anlatılan konular üstünkörü değil ince ayrıntılarına varıncaya kadar işlenecek konular.

Son 5 yıldır Joomla, Microsoft Access, Php ile ilgili 150 civarında video ile görsel ders hazırladım. Bu derslerin hepsi ücretsiz olarak Youtube kanalımda ya da web sitemde yayınlandı ancak bir sonraki eğitim setini ücretli olarak dağıtmayı düşünüyorum. Elbette bununla orantılı olarak çekim kalitesi, anlatılan konuların sonunda ortaya çıkacak proje dosyalarının elinize geçmesi ve "derslerde anlatılan" yerler ile ilgili sınırlı destek sahibi olmanız avantajınız olacak.

Yorumlarınızı lütfen esirgemeyin, teşekkürler.

Yorumlar   

Hüseyin Yıldız
#4 Hüseyin Yıldız 27-11-2018 13:38
Değerli Kardeşim Accessle ilgili hazırlamış olduğunuz videolar çok yararlı emeğinize sağlık.... Hazırlamayı düşündüğünüz eğiğtim setlerinden bazılarını ücreti mukabilinde almak isterim.... lütfen benide haberdar ediniz..... Saygılarımla
Yöneticiye raporla
Rıdvan
#3 Rıdvan 28-12-2016 23:46
Access derslerinizi izledim, Allah razı olsun, başka örnek uygulamaların anlatımı da olursa güzel olur, emeğiniz teşekkürler.
Yöneticiye raporla
yunus
#2 yunus 01-11-2016 06:42
Access eğitimleri çok faydalıydı. örnek uygulama geliştirme sırasında dersin anlatılması çok faydalı olmuş. hazır bir uygulama üzerinden anlatılsa bu kadar yararlı olmazdı. Öncelikle 44 derslik access derslerinin devamı gelirse çok mutlu oluruz. onun haricinde c sharp dersi vermenizi isterim
Yöneticiye raporla
hakans
#1 hakans 08-04-2016 18:37
Access eğitiminizi izledim 44 videoyu da gerçekten çok güzel anlatmışsınız. Çok şey öğrendim.Emeğinizin karşılığını zamanı geldiğinde alacağınızı düşünüyorum. Teşekkürler.
Yöneticiye raporla

Yorum ekleme hakkınız bulunmamaktadır.