Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi

Bu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Zumrut.Org'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Sitemizde yer alan içerikler Zumrut.Org tarafından üretilebileceği gibi site ziyaretçileri tarafından da üretilebilmektedir. Her ne kadar ziyaretçi içerikleri kontrol edilse dahi sehven veya bilgi yoksunluğu nedeniyle kişi haklarına veya tüzel haklara menfi etkide bulunabilecek içerikler yayınlanmış olabilir. İster Zumrut.Org ister ziyaretçilerin eklediği içerikler olsun bize İleşim kanallarından ulaşmanız durumunda haklı taleplerinizde içerik 7 iş günü içinde yayından kaldırılacaktır.

Sitede paylaşılan içerikler elde ettiğimiz tecrübe ve bilginin paylaşılarak faydasının arttırılmasını amaçlamaktadır. Pozitif ve iyi niyetli bir amaç ile yapılan paylaşımlarımızın değerlendirilme ve kullanımı aşamasında tüm sorumluluk size aittir. Her ne kadar incelenen, test edilen bilgiler dahi olsa kendi sistemlerinizin haricinde bir test ortamında kullanmadan gerçek verilerinizin/önemli bilgilerinizin/donanımlarınızın üzerinde denemeyin. Eğer ne yaptığınızı bilmiyorsanız profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. Kullanımdan kaynaklanan sorunlardan ve zararlardan Zumrut.Org sorumlu değildir.

Paylaşılan içerikler arasında telif haklarınızın ihlal edildiği bir durum olursa iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşmanız halinde verdiğiniz bilgilerin kontrolü yapıldıktan sonraki 3 iş günü içinde içerik yayından kaldırılacaktır.

Bu sitede yer alan tüm yazı, resim, video ve kaynakların hakları -telif hakları başkalarına ait olanlar haricinde- Zumrut.Org'a aittir. Bu kaynakların kullanımını düşünüyorsanız lütfen iletişim kanallarından bize ulaşın.

Site içerisinde yer alan bilgi, kaynak vb. her türlü içerik ücretsiz olarak sunulmak ile birlikte istenildiği zaman ücret karşılığında sunulabilir. Bu konuda tüm haklarımız saklıdır.

Siteye üye olan kullanıcıların bilgileri hiç bir şekilde spam email (istenmeyen eposta) amacı ile kullanılmamaktadır. Kullanıcı bilgileri sadece ve sadece site içeriğine yönelik kullanıcı ilgi alanları vb. amaçlar ile değerlendirilmektedir. Bilgileriniz üçüncü şahıslar ile istatistik amaçlı anonim olarak paylaşılabilir.

Zumrut.Org sitesine yapılacak siber veya fiziksel saldırı sonucunda kullanıcı bilgileri, telif hakları başkalarına ait olan içeriklerin vb. uğrayacağı zararlardan Zumrut.Org sorumlu değildir.

Siteye bulaşabilecek virus, trojan, malware vb. zararlılara karşı uğrayacağınız zararlara karşı tedbir almak site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Internet yoluyla saldırılara karşı sizi koruyacak, illegal olmayan bilinir anti-virus ve güvenlik programları ile cihazlarınızı koruyun..

Kısacası sizler için faydalı birşeyler yapmaya çalışırken bizden, sizden veya üçüncü şahıslardan gelebilecek zararlardan mesul olmadığımızı açıkça belirtiyoruz. Derdimiz sadece faydalı olmak ve bu amaç için uğraşırken kendimizde zarar görmek istemiyoruz.

Eğer yukarıda bahsedilmiş olan şartları beğenmiyor, saçma buluyor, ne kadar ciddiye almış yahu diyorsanız, kabul etmiyorsanız, işinize gelmiyorsa vs.vs. sitemizi ziyaret etmeyip ve kullanmamayı tercih etmelisiniz.

Zumrut.Org

 
Internet saldırılarına karşı sizi koruyacak, illegal olmayan bilinir anti-virus ve güvenlik programları ile cihazlarınızı koruyun..Çevir
saldırılarına — çeviri yok.
[---]
 
 
.
Bir de şuraya bak::

Yorum ekleme hakkınız bulunmamaktadır.

© 2024 zumrut.org - Tüm hakları saklıdır

Please publish modules in offcanvas position.